Dřevěné pelety

Pro naše zákazníky zabezpečujeme prodej pelet nejvyšší kvality. Pelety na topení jsou baleny do pytlů o hmotnosti 15 kg a poté jsou skládány na paletu. Pelety jsou určeny pro všechny typy kamen, automatické kotle se zásobníkem a kotle na pelety. Vybrat si můžete hned z několika druhů. Nabízíme pouze vysoce kontrolované pelety s certifikací ENplus A1 pro nejnáročnější zákazníky. Objednat můžete v průběhu celého roku a DODÁNÍ ZABEZPEČÍME V RÁMCI CELÉ ČR JIŽ OD 1 PALETY. Vše o našich akcích a slevách se dozvíte na našem facebook profilu @palivazdemar.

Řadit dle:
Doporučené
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Akční

Pelety

Dřevní pelety jsou výborným palivem pro moderní domácnosti. Jednak jsou vyrobeny ze smrkových pilin, lisovány pod tlakem bez chemických přísad a pojidel a jsou tedy vítaným ekologickým palivem z obnovitelných zdrojů. Ale také způsob jejich spalování v plně automatizovaných kotlích s automatickým přikládáním, regulací teploty a s automatickým vyhrnováním popele vychází vstříc rychlé a uspěchané době, kdy člověk, který se potřebuje věnovat práci, rodině, svým koníčkům, nemá tolik času, aby neustále chodil přikládat. Dá se s klidem říci, že při spalování peletek dosahujete podobného komfortu, jako při použití plynového kotle nebo elektrokotle. Peletová kamna se totiž zapalují automaticky, můžete si navolit teplotu a program např. na týden dopředu, a dokonce je můžete zapálit pomocí aplikace mobilem na dálku. Z práce tedy nepřijdete do zimy, ale do vyhřátého domu. Jediné, co musíte, je pravidelně doplňovat pelety do zásobníku a občas vynést popel.

Pelety na topení

Dřevěné peletky a jejich výrobci

Prodáváme peletky od několika různých výrobců. Například z německé produkce nabízíme značku German Pellets a z české produkce značky Camellot, Lukapelet a Premium Pellets, (nejlevnější pelety z naší nabídky). Všechny produkují certifikovaný typ nejvyšší kvality označen Enplus A1, kdy jsou pelety vyrobeny z odkorněných smrkových pilin a mají průměr 6 mm. Liší se výhřevností, obsahem vody a popela. Obvykle jsou kvůli snadné manipulaci baleny v 15 kg pytlích, které zvládne přemístit i žena.

Pelety ceny a prodej

Dřevěné pelety dodáváme již při odběru 1 palety přímo na místo určení v rámci celé České republiky. Na jedné paletě je umístěno 55 ks pytlů pelet. Dle počtu objednaných palet nabízíme množstevní slevy, které uvidíte na kartě každého produktu. Nejlepší cena pelet pro objednání je po ukončení topné sezony, v období od dubna až do července, kdy nabízíme také akční slevy. Sledujte nás na našem profilu na Facebooku pod @palivazdemar a mějte informace mezi prvními.

Skladování pelet

Pelety skladujte v uzavřených zastřešených prostorách uložené na paletě tak, aby byly přístupné ze všech stran. I když jsou baleny v pytlích, mohli by nasát vlhkost z podlahy a okolních stěn, a proto se jich nemají dotýkat. Když se rozhodnete skladovat pelety venku, zabraňte přímému kontaktu se sluncem a povětrnostními vlivy. Déšť, vítr a sníh by je zcela znehodnotil. Dobře zvolený suchý sklad vám zajistí udržení potřebných kvalitativních vlastností pelet po celou topnou sezonu.

Naše závozové oblasti

Proč nakupovat u nás?


Načítám...