Uhelné brikety - Paletové

V naší nabídce naleznete jak volně ložené, tak i balené uhelné brikety nejprodávanějších značek REKORD a UNION té nejvyšší kvality. Hnědouhelné brikety REKORD a UNION mají dlouholetou tradici. Úspěšně se používají ve všech spalovacích zařízení, která jsou vybavena roštem a popelníkem. Jsou tak vhodné i do krbu. Uhelné brikety jsou mezi zákazníky oblíbené především pro vysokou výhřevnost a dlouhotrvající žhnutí. Brikety můžete objednat v průběhu celého roku. Vše o našich akcích a slevách se dozvíte na našem facebook profilu @palivazdemar.

Řadit dle:
Doporučené
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Akční

Brikety uhelné

Aktuálně máme v prodeji Uhelné brikety Rekord, které jsou vyrobeny v Německu a díky jejich kvalitě se staly na českém trhu velmi oblíbenými. Efektivně topit s nimi můžete v krbových a kachlových kamnech i výkonných kotlích na pevná paliva. Jsou lisovány z umletého, sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Jejich jakost je pod neustálým dohledem laboratoře. Díky dlouhotrvajícímu žhnutí a sálajícímu teplu jsou vhodné jako noční brikety.

Volně ložené a balené uhelné brikety

Brikety prodáváme v několika variantách. Nejlevnější uhelné brikety jsou volně ložené a dopravíme Vám je našimi nákladními vozidly. Dále máme uhelné brikety na paletách, a to buď pytlované (25 kg/1 pytel), balené ve fólii (10 kg/1 ks) anebo ve svazku (25 kg/1 ks). Každé balení umožňuje snadnou manipulaci a praktické skladování.

Jak topit uhelnými briketami?

Při zatápění použijeme tradičně papír (případně podpalovač), třísky a ideálně silnější polínka dřeva. Aby se uhelné brikety rozhořeli potřebují rozpálené dřevěné uhlíky a silný přívod spodního vzduchu pomocí otevřeného roštu. Pokud máte pod roštem zásobník na popel, je dobré jej vynést, než zatopíte. Také musíte mít otevřenou klapku do komína. Získáte tak prostor pro dobrý tah. Pokud vzniká hodně dýmu, něco z uvedených věcí jste opomněli. Dokud se brikety skutečně nerozhoří, spodní přívod vzduchu ani komínovou klapku nezavírejte, může to trvat 5-20 minut.

Jak dlouho hoří uhelné brikety?

Jakmile brikety hoří plamenem, zavřete přívod vzduchu. Brikety totiž mají pouze jemně plápolat. Díky tomu vydrží hořet několik hodin a i poté ještě žhnout jako celistvé uhlíky. Řadí se k palivům, které hoří nejdéle a nejdéle z nich sálá teplo. Proto jsou oblíbené zejména během nočního topení, kdy vám dopřejí klidný spánek.

Uhelné brikety ceny

Hnědouhelné brikety dodáváme již při odběru 1 palety přímo na místo určení v rámci celé České republiky. Podle druhu balení briket se odvíjí váha palety. Při paletovém odběru dle počtu objednaných kusů nabízíme množstevní slevy. Tyto se vám zobrazí při navyšování množství na kartě každého produktu. Obvykle se dají uhelné brikety levně pořídit po ukončení topné sezony, v období od dubna až do července, kdy nabízíme také akční slevy. Sledujte nás na našem profilu na Facebooku pod @palivazdemar a vše se dozvíte mezi prvními.

Naše závozové oblasti

Proč nakupovat u nás?


Načítám...