Uhelné brikety Hradec Králové

Uhelné brikety máme celoročně skladem, proto můžete objednat v kterémkoliv období. Dodání do města/obce Hradec Králové Vám zajistíme již od 1 palety. Nabízíme nejprodávanější značky REKORD UNION, a to uhelné brikety volně ložené nebo pytlované. Tyto značky mají dlouholetou tradici a vyznačují se vysokou kvalitou. Úspěšně se používají ve všech typech spalovacích zařízení, která jsou vybavena roštem a popelníkem. Jsou tak vhodné i do krbu nebo do kamen. Uhelné brikety jsou mezi zákazníky oblíbené především pro vysokou výhřevnost a dlouhotrvající žhnutí. Vše o našich akcích a slevách se dozvíte na našem facebook profilu @palivazdemar.

Řadit dle:
Doporučené
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Akční

Brikety uhelné Hradec Králové

Výroba uhelných briket vznikla díky snaze zhodnotit hnědouhelný mour, který byl vedlejším produktem těžby uhlí. Stejně tak jsou nyní efektivně zpracovávány dřevní piliny a hobliny, které byly ještě donedávna považovány za odpad. Lisováním tohoto hnědouhelného prachu vzniklo vysoce kvalitní palivo, které nabízí vysoký tepelný výkon a dlouhotrvající žhnutí. V briketovacím lisu jsou lisovány pod vysokým tlakem, při zvýšené teplotě bez přidání dodatečných pojiv. Jejich jakost je pod neustálým dohledem laboratoře. Efektivně topit s nimi můžete v krbových a kachlových kamnech i výkonných kotlích na pevná paliva. Díky svému výkonu jsou vhodné jako noční brikety.

Prodej uhelných briket Hradec Králové

Aktuálně naleznete v naší nabídce uhelné brikety Rekord německé výroby. Brikety prodáváme v několika variantách. Nejlevnější uhelné brikety jsou volně ložené a dopravíme vám je našimi nákladními vozidly. Se sypanými briketami zacházejte šetrně, jakýkoliv pád z výšky, je zbytečně narušuje a poškozuje. Dále máme uhelné brikety na paletách, a to buď pytlované (25 kg/1 pytel), balené ve fólii (10 kg/1 ks) anebo ve svazku (25 kg/1 ks). Každé balení umožňuje snadnou manipulaci a praktické skladování. Brikety na paletě dodáváme již při odběru 1 palety i do města/obce Hradec Králové.  

Skladování uhelných briket

Uhelné brikety akce Hradec Králové

Podle druhu balení briket se odvíjí váha palety. Při paletovém odběru dle počtu objednaných kusů nabízíme množstevní slevy. Tyto se vám zobrazí při navyšování množství na kartě každého produktu. Obvykle se dají uhelné brikety levně pořídit po ukončení topné sezony, v období od dubna až do července, kdy nabízíme také akční slevy. Sledujte nás na našem profilu na Facebooku pod @palivazdemar a vše se dozvíte mezi prvními.

Naše závozové oblasti v okresu Hradec Králové

Proč nakupovat u nás?


Načítám...