Dřevěné brikety Prachatice

V této kategorii nabízíme výběr produktů od tuzemských i zahraničních výrobců ale také naše vlastní brikety RUF. Soustředíme se na prodej briket z kvalitního měkkého a tvrdého dřeva, což zaručuje vysokou účinnost a dlouhou výhřevnost. V naší nabídce naleznete také noční dřevěné brikety, které Vám poskytnou dlouhotrvající teplo během chladných nocí. Všechny brikety jsou vhodné pro použití v kamnech, kotlích a krbu, kde poskytují účinné a ekonomické topení. Do města/obce Prachatice Vám zajistíme dopravu již od 1 palety. Objednejte si ještě dnes a užijte si vysokou kvalitu topení za skvělé ceny!

Řadit dle:
Doporučené
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Akční

Brikety Prachatice

V nabídce máme několik druhů dřevěných briket. Které zvolíte, závisí na druhu vašeho kotle či kamen a účelu použití. Do tvaru cihličky jsou lisovány pneumatickým tlakem Dřevěné brikety RUF, pro které máme externí dodavatele ale také vlastní výrobní linku. Vyráběny jsou ze směsi hoblin a pilin z měkkého a tvrdého dřeva. Jsou vhodné k běžnému topení a vejdou se i do menších kamen nebo krbu. Do tvaru válce jsou pod mechanickým tlakem za pomoci vysoké teploty lisovány Dřevěné brikety válec Hard. Ty jsou díky vstupnímu materiálu - pilin a hoblin z tvrdého dřeva, ze kterého jsou vyrobeny, svému tvaru, velikosti a délce hoření vhodné jako noční brikety. Sníží četnost přikládání a dopřejí vám klidný spánek. Výroba u obou způsobů probíhá pod vysokým tlakem, bez použití chemických pojiv a lepidel. Všechny takto vyrobené brikety lze označit jako ekobrikety.

Prodej briket Prachatice

Dřevěné brikety dodáváme již při odběru 1 palety přímo do města/obce Prachatice v průběhu celého roku. Především je můžete objednat kdykoliv. Dle počtu objednaných palet nabízíme také množstevní slevy, které uvidíte na kartě každého produktu. Nejlepší čas pro objednání je na jaře po ukončení topné sezony.  V období od dubna až do července nabízíme často dřevěné brikety v akci. Sledujte nás na našem profilu na Facebooku pod @palivazdemar a dozvíte se vše včas mezi prvními.

Skladování dřevěných briket

Skladujeme zásadně pod střechou a v suchu. I když jsou často balené v plastovém obalu, není to kvůli neprodyšnosti, ale kvůli lehké manipulaci. Ochraňte je před bočními přívalovými dešti nejlépe v místnosti. V případě, že by se dostali do styku s vodou nebo výraznou vlhkostí, budou znehodnoceny a začnou se rozpadat. Vysušení na minimální 10% vlhkost je jejich předností a je třeba ji uchovat. Oplatí vám to výrazným žhnutím a vysokou výhřevností. Váš kotel i vaše peněženka vám poděkují.

Naše závozové oblasti v okresu Prachatice

Proč nakupovat u nás?


Načítám...