Dřevěné brikety RUF MIX GOLD - paleta 750 / 1050 kg

Dřevěné brikety RUF MIX jsou lisovány do tvaru hranolů o velikosti cca. 155 x 75 x 60 mm. Tyto brikety jsou dodávány v baleních o hmotnosti 25 kg. Brikety jsou vyrobené z kvalitních dřevěných pilin a hoblin, které vznikají... Detailní informace ›

Popis

Dřevěné brikety RUF MIX jsou lisovány do tvaru hranolů o velikosti cca. 155 x 75 x 60 mm. Tyto brikety jsou dodávány v baleních o hmotnosti 25 kg. Brikety jsou vyrobené z kvalitních dřevěných pilin a hoblin, které vznikají jako vedlejší produkt při zpracování dřeva v dřevozpracujícím průmyslu. Piliny a hobliny jsou tvořeny ze směsi listnatého a jehličnatého dřeva.

Brikety RUF MIX jsou charakteristické svou barvou, vysokým slisováním, hranatým tvarem a velmi nízkou popelnatostí. Kvalitu brikety určuje zejména vysušení pilin a vysoký tlak slisování. Optimální struktura briket zajistí pomalejší prohořívání briket. Brikety jsou na paletě chráněny strečovou folií. Je nutné je skladovat v suchých a nejlépe uzavřených prostorách. Při suchém skladování je možné je skladovat téměř neomezenou dobu.

DORUČENÍ JIŽ OD JEDNÉ PALETY PO CELÉ ČR.

Palety jsou jednorázové, nevratné a jejich cena není zpoplatněna.

Parametry

Obsah popela
≤ 1,18 %
Průměrná výhřevnost
do 19,2 MJ/kg
Surovina
hobliny a piliny ze směsi listnatého (dub, buk) a jehličnatého dřeva
Počet ks v balení
36 ks
Hmotnost balení
25 kg (s tolerancí ± 5%)
Hmotnost palety
750 / 1050 kg (s tolerancí ± 5%)
Počet ks na paletě
30 / 42 ks
Rozměr palety
Š 80 x D 120 x V 110 cm
Obsah vody
≤ 6,36 %
helpline asistent

Potřebujete poradit?

Jsme připraveni Vám pomoci
chevron
zelená linka
800 292 100
Volejte zdarma

Související zboží

Proč nakupovat u nás?


Načítám...