Úvod Novinky Kvalitní dřevěné brikety - vysoká výhřevnost

Kvalitní dřevěné brikety - vysoká výhřevnost

22.09.2014 12:43

Kvalitní dřevěné brikety - vysoká výhřevnost

Dřevěné brikety z naší vlastní produkce jsou vyrobeny z kvalitních dřevěných pilin a hoblin, které vznikají jako vedlejší produkt při zpracování palivového dřeva a v dřevozpracujícím průmyslu. Piliny a hobliny, které jsou použity k výrobě, jsou tvořeny z 20% z jehličnatého dřeva a z 80% z listnatého dřeva. Proto kvalita briket vychází hlavně z kvality tvrdého listnatého dřeva, které je pro topení z dřevin vždy nejlepší. Výroba briket probíhá pod vysokým tlakem hydraulického lisu bez použití chemických přísad a pojidel. Díky velice nízké vlhkosti mají vysoký stupeň výhřevnosti, a proto je výhodné je spalovat v kombinaci se dřevem, které tak nízký stupeň vlhkosti většinou nemá. Je velice důležité, aby si každý zákazník nejdříve zkontroloval parametry svého spalovacího kotle a podle toho uměl zvolit, zda je pro něj tento typ briket vhodný nebo ne.

Cílem naší společnosti je vyrábět paliva, která jsou ekologicky obnovitelná, při jejich výrobě nejsou použity žádné chemické přísady ani pojidla a jejich využití a následná likvidace odpadu nezatěžuje okolní přírodu

Topení dřevěnými briketami nebo dřevem v porovnání například s elektrickým vytápěním je jedno z nejlevnějších topení vůbec.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

PALIVA ZDEMAR s.r.o.
Smetanova 683
403 17 CHABAŘOVICEMobil: +420 607 001 053
Telefon: +420 475 309 914
E-mail: paliva@palivazdemar.cz

Otevírací doba:
PO - PÁ   7:00 - 16:00 hodin
Polední pauza: 11:30 - 12:00


Další prodejní místa:
ACER-C.S., s.r.o.
Stavebniny Černý s.r.o.
Stavebniny u Jarina s.r.o.